الگوی اسلامی ايرانی, پیگیری ها, خبرگزاری ملت, در صحن مجلس, گفتگوها

تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور :: خبرگزاری خانه ملتبه گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، سیدمحسن دهنوی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۸ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.


تذکر احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر بهداشت درخصوص لزوم رسیدگی به کمبود خودروهای اورژانس زمینی و نبود اورژانس دریایی در جزایر استان هرمزگان و تذکر به وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر لزوم حمایت از سازمان شیلات از موج شکن های شهرستان قشم.


تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به همراه ۲۰ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو درباره لزوم تسریع در اجرای بند و تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۱ در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران کارکنان شرکتی آب منطقه ای اصفهان و طرح آبرسانی به کاشان و تذکر به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر ارتباطات مبنی بر لزوم تسریع در اجرای طرح های توسعه ای شبکه مخابراتی و رفع مشکلات تلفن ثابت، همراه و اینترنت شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار.


تذکر محمد کعب عمیر نماینده شوش به رئیس جمهور مبنی بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان و توجه به این قشر.


تذکر سیدحمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر به وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر لزوم تسریع در پرداخت پول گندم کشاورزان شهرهای منطقه.


تذکر پرویز اوسطی نماینده قروه خطاب به وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر لزوم تسریع در انتخاب پیمانکار و اجرای طرح آبخیزداری حوضه آبخیز حاجی چای و احداث آب بند سریش آباد قروه و تذکر به وزیر صمت مبنی بر لزوم تسریع در واگذاری معدن قزل قایه شهر سریش آباد به شهرداری سریش آباد.


تذکر هاجر چنارانی نماینده نیشابور به وزیر آموزش درباره ضرورت تعیین تکلیف معلمان قرآن جامانده از آزمون سال ۱۴۰۰.


تذکر محمدحسن آصفری نماینده اراک به همراه جمعی از نمایندگان خطاب به رئیس جمهور درباره ضرورت رعایت عدالت در پرداخت حقوق بازنشستگان.


تذکر حسین میرزایی نماینده اصفهان و جمعی از نمایندگان خطاب به رئیس جمهور مبنی بر لزوم توجه به دیدگاه های بازنشستگان در خصوص میزان و نحوه افزایش حقوق آنها و تذکر به رئیس جمهور مبنی بر انحلال ستاد ملی کرونا با توجه به رفع اضطرار کرونا در کشور و اتخاذ تصمیم ها از مجاری قانونی.


تذکر مهدی عسگری نماینده مردم کرج به وزیر آموزش و پرورش درباره ضرورت پرداخت بدهی معلمان اعزام به خارج و تأدیه مطالبات معلمان و تذکر به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر صمت مبنی بر ضرورت تأمین و تنظیم بازار کالاهای مصرفی بعد از اجرای سیاست های حذف ارز ترجیحی و تشدید نظارت بر تولیدکنندگان و عاملان فروش شرکت های تولیدی و توزیعی.


تذکر فرهاد بشیری نماینده پاکدشت به وزرای راه و کشور مبنی بر لزوم بر خارج شدن قطار مسافربری مشهد-یزد و اتخاذ تدابیر لازم برای حادثه دیدگان.


تذکر غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و جمعی از نمایندگان به وزیر راه درخصوص ضرورت آسفالت راه های فرعی و روستایی منطقه و تأمین روشنایی مسیر آزادشهر-گنبد کاووس و پلیس راه آزادشهر به رامیان و علی آباد و تذکر به وزیر آموزش مبنی بر لزوم حل مشکلات فرهنگیان از جمله اجرای رتبه بندی آنها بدون برگزاری آزمون و تعیین تکلیف نیروهای نهضت سوادآموزی و خرید خدمت.


تذکر علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان و جمعی از نمایندگان به رئیس جمهور مبنی بر ضرورت افزایش سالیانه حقوق کارکنان قراردادی به خصوص قراداد موقت وزارت نفت.


تذکر احمد نادری نماینده تهران و جمعی از نمایندگان به وزیر خارجه مبنی بر لزوم برخورد با برگزارکنندگان آزمون بورسیه تحصیلی برای دانش آموزان ایرانی توسط مؤسسه ای ترکیه ای به صورت غیرقانونی در تهران.


تذکر حسین خسروی نماینده بیرجند و جمعی از نمایندگان خطاب به وزیر بهداشت درباره لزوم تسریع در تکمیل بیمارستان شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی.


تذکر غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و آزادشهر و جمعی از نمایندگان خطاب به ریاست جمهور، وزرای جهاد، صمت و کشور؛ مبنی بر ضرورت تامین آرد نانوایی های استان گلستان به ویژه شهرستان آزادشهر و رامیان.


تذکر قدرت الله حمزه نماینده اردل و فارسان به وزیر ورزش و جوانان؛ مبنی بر ضرورت رعایت عدالت در تقسیم بودجه وزارتخانه و طرح های نیمه تمام استان چهارمحال و بختیاری.


تذکر فرهاد بشیری نماینده پاکدشت و جمعی از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی؛ مبنی بر ضرورت تسریع در بهینه سازی راه های مواصلاتی شهرستان پاکدشت و لزوم تسریع در بهره برداری از طرح کمربندی های این شهر.


تذکر علیرضا نظری نماینده مردم خمین و جمعی از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش مبنی بر لزوم تدوین آئین نامه اجرای نظام رتبه بندی معلمان.


تذکر غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و آزادشهر و جمعی از نمایندگان خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و نیرو؛ مبنی بر ضرورت کاهش ساعات قطع برق چاه های کشاورزی در استان گلستان به خصوص در حوزه انتخابیه.


تذکر بهروز محبی نماینده سبزوار و ۳۱ نفر از نمایندگان خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، وزیر صنعت و معدن؛ مبنی بر لزوم تسریع در ساماندهی بازار و کنترل قیمت ها.


تذکر عباس متقدایی نماینده اصفهان به وزیر آموزش و پرورش؛ مبنی بر ضرورت پرداخت حقوق معلمان حق التدریس.


ادامه دارد…Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.